رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه:

پیام نوروز تحول و معرفت است

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۳:۴۴ کد : ۱۴۶۳۷ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۲۳
رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه گفت: بهار و نوروز، کلاس درس و مهمترین درس آن تحول، معرفت و خداشناسی است.
پیام نوروز تحول و معرفت است

اکبر نصراللهی در مراسم بهارانه دانشجویان و استادان این دانشکده اظهار کرد: نوروز و گردش طبیعت را جلوه‌گاه پروردگار و البته رسانه می‌دانم و بهار قابلیت آن را دارد که به لحاظ عناصر ارتباطی تحلیل شود.

وی با اشاره با اینکه نوروز، رسانه و پیام آن تحول، مهرورزی، سرسبزی، زیبایی، عشق، عبرت، رحمت، سرور و آشتی و بخشش است افزود: نوروز را می‌توان از منظر عناصر ارتباطی تحلیل کرد که عنصر پیام آن امید بعد از ناامیدی، گرما بعد از سرما، حیات و زندگی بعد از مرگ و فرستنده این پیام، خداوند قادر و متعال و مخاطبان نوروز مردم هستند.

رئیس دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه تصریح کرد: بهار و نوروز، کلاس درس و مهمترین درس آن تحول و معرفت و خداشناسی است، توصیه حضرت پیامبر رحمت (ص) در مورد بهار این است که هر وقت بهار را دیدید، بسیار از قیامت یاد کنید.

نصراللهی بیان کرد: بهار، فصل شکوفایی و تحول در تمامی زمینه‌ها است و بهتر است در فصل بهار، همه انسان‌ها به مانند طبیعت، متحول شوند.

دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه در آستانه سال جدید با حمایت دکتر طهرانچی و دکتر آقامیری و ظرفیت مناسب استادان و دانشجویانش، برنامه تحول را شروع کرده است و ان‌شاءالله در سال آینده افزایش دوستی و مشارکت، تلاش و ارتقای کیفی در تمامی امور، تبدیل دانشکده به کانون مباحث رسانه‌ای، تشکیل کارگاه‌های تخصصی‌، مهارت‌افزایی و تقویت دوره‌های کارشناسی و ایجاد رشته‌های جدید را با جدیت پیگیری خواهد شد.

گوهری معاون فرهنگی تهران مرکزی نیز در این مراسم با تشکر از دانشکده علوم ارتباطات و مطالعات رسانه و قدردانی از ابتکار برگزاری نشست‌های تخصصی، از دانشجویان و استادان این دانشکده خواست تا فعالیت‌های دانشگاه را در رسانه‌ها منتشر و سایت واحد را ارتقاء دهند.

کلید واژه ها: دانشکده علوم و ارتباطات و مطالعات رسانهاکبرنصرالهی


نظر شما :